GENEL

Değerli Misafirlerimiz;

Biblos Resorts imzasını “eşsiz misafir deneyimi” sunmak üzerine kurgularken önceliğimiz misafirlerimizin konforu ve memnuniyeti iken; şimdi tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) sebebi ile olağanüstü koşulların yaşandığı bu dönemde Biblos Resort, Alaçatı ailesi olarak sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığı, güvenliği ve huzuruna odaklanmış bulunuyoruz.

Seyahat etme tutkusunu hiç bir zaman kaybetmeden, sizlerle bir rüyayı paylaşmak istediğimiz otelimizde; misafirlerimiz ve iş arkadaşlarımız için huzurlu bir ortam yaratmak ve bunu korumak adına Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Cumhuriyeti otoritelerinin paylaştığı bilgileri yakından takip ediyor, protokollere harfiyen uyuyoruz. Bu noktada Alatia SPA ve restoranlarımızın alınmış olan kararlara uygun olarak kapandığını sevgili misafirlerimize duyurmak isteriz.

Biblos Resort, Alaçatı’nın sezon açılışını 05 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştireceğimizi bildiririz. Dünyanın en güzel doğasında, Ege’nin huzur veren dinginliği içinde sevdiklerinizle paylaşacağınız keyif dolu anlara, unutulmaz anılara ev sahipliği yapmak; sizlerle bu eşsiz Ege rüyasını paylaşmaya devam etmek en büyük dileğimiz. Bu olağan dışı günlerde seyahat planlarınızda oluşan belirsizlikleri önemseyerek rezervasyonlarınız hakkında bir takım düzenlemeler yapmaya karar verdik.

Biblos Resort, Alaçatı’da yakın gelecekte tatil planı yapmış olan veya yapmayı planlayan misafirlerimiz için bütün endişelerden uzak –gerçek- tatil planlarının hayata geçirilebilmesini destekleyebilmek adına 05 Haziran 2020 tarihine kadar yapılmış olan rezervasyonların herhangi bir kesinti yapılmaksızın iptal edilebileceğini seve seve belirtmek isteriz. Bu ve benzeri detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir sezonda, Biblos Resort, Alaçatı’da buluşmak, Ege’nin eşsiz güzelliklerinin tadını birlikte çıkarmak dileğiyle…

Sevgilerimizle,
Biblos Resort, Alaçatı

Shopping Basket