Biblos-hakkimizda-greenkey

“SOFİSTİKE
BİR EGE RÜYASI”

İlhamını, yaklaşık 7000 yıl önce Akdeniz’de kültür ve ticaretin odak noktası olan, bölgeye altın çağını yaşatan Fenike’nin başkenti Byblos’tan alan BIBLOS Resorts, sofistike ve rafine tatil destinasyonları arayanlar için cazibe merkezi haline gelen Alaçatı’da konumlanıyor.

Biblos-hakkimizda-2
Biblos-hakkimizda-2

Logosunu; Roma mozaiklerine, Trevi Çeşmesi’ne ve Karun Hazinesi’ne kadar dünya tarihine iz bırakan, eşsiz bir sembol olan Hippokampi’den alan BIBLOS Resorts, Alaçatı’ya 12 ay boyunca hizmet verecek yepyeni bir yönetim anlayışı getiriyor. Alaçatı’ya özgü taş mimarisiyle hindistan cevizi ağaçlarının içinde saklı avlusundan bohem lüks odalarının saf doğal mobilyalarına kadar özgün bir dekorasyon anlayışıyla tasarlanan BIBLOS Resorts, 110 metrekarelik suitleri, her zevke hitap eden odaları ve büyüleyici ortamı ile konfordan ötesini sunuyor.

BIBLOS Resorts, Türkiye’nin ilk lüks termal spası Alatia Spa, gastronomi tutkunları için bölgenin lezzet öncüsü olmaya aday iddialı mutfağı ile Amante Di Mare – Balık & Deniz Mahsulleri Restoranı, Alaçatı’nın dünyaca ünlü denizine açılan plajı BIBLOS Club, gün boyu nefis lezzetler sunan Le Jour Brasserie Alaçatı yazlarının en özel adresleri olmaya aday…